Współpraca z Sylwią to czysta przyjemność, pracowaliśmy razem przy kilku dużych publikacjach, których skład był w jej wykonaniu zawsze estetyczny, profesjonalny, chwalony przez naszych partnerów. Sylwia realizuje projekty niezwykle szybko i sprawnie, nie wymagając w zasadzie żadnego dodatkowego wsparcia, świetnie sobie radząc także w wizualizacji skomplikowanych zagadnień technicznych na wykresach czy mapach. Co jest rzadkością, publikacje w wykonaniu Sylwii nie wymagają w zasadzie żadnych korekt, są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i skrupulatnością. Dziękujemy serdecznie za dotychczasową współpracę i cieszymy się na jej kontynuację!

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Sylwii Niedaszkowskiej za stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej Fundacji ClientEarth Prawnicy dla Ziemi. Od rozpoczęcia naszej współpracy 4 lata temu, Pani Sylwia pomogła utworzyć kilkanaście unikatowych  publikacji. Podczas pracy nad projektem zawsze możemy liczyć na profesjonalne wsparcie, indywidualne oraz kreatywne podejście, a także pełne zaangażowanie ze strony Pani Sylwii. Dziękujemy!

 

Jestem właścicielem i kierownikiem ośrodka fizjoterapii w Warszawie. Współpracuję z Sylwią Niedaszkowską od 2013 roku. Nasze zapotrzebowanie na prace graficzne obejmuje banery, plakaty, ulotki, wizytówki, a także od niedawna aktualizacje na stronie www. Od początku nasza współpraca układa się nadzwyczaj pomyślnie. Jest to dla mnie ogromnym kontrastem w stosunku do tego, jak kooperowało mi się z poprzednimi agencjami graficznymi. Wcześniej musiałem czekać długie tygodnie na efekt nawet najprostszego zlecenia i często na koniec nie byłem zachwycony. Dla mnie wielkim atutem Sylwii Niedaszkowskiej obok niesamowitego wyczucia graficznego i tempa pracy jest jej wrażliwość na formę językową w materiale graficznym. Wielokrotnie wcześniej spotykały mnie takie sytuacje, ze moje ulotki, czy plakaty były wypuszczane przez innych grafików do druku i zawierały błędy językowe. Od kiedy współpracuje z Sylwią, takie rzeczy się już nie zdarzają. Jakość jej pracy jest najwyższa pod każdym względem. Moje  materiały reklamowe wyglądają pięknie i profesjonalnie, a także zawsze mam je na czas. Nie wyobrażam sobie lepszej współpracy. Polecam z całego serca.

 

Magdalena Mamajek-Mich, dyrektor artystyczna Newsweek Polska i Forbes Women Polska

 

Z Sylwią Niedaszkowską pracuję od 5 lat, a w branży graficznej od 20. W tym czasie miałam różne doświadczenia, z agencjami, grafikami… Współpraca z Sylwią to czysta przyjemność na każdym poziomie. Zaczynając  od komunikacji, przez projekt, na realizacji skończywszy. Potrafi pracować pod presją czasu,  Jest dokładna, rzetelna, perfekcyjna. Zawsze dotrzymuje terminów i zawsze proponuje ciekawe rozwiązania graficzne. Słucha zleceniodawcy i stara się odpowiedzieć na jego potrzeby. Jest najlepszą jednoosobową agencją, jaką znam. Ma wiedzę, nie tylko potrzebną do zrobienia projektu, ale również do jego realizacji. Projektuje albumy, książki, ulotki, reklamy. Nie boi się nowych wyzwań. Oprócz talentu, pracowitości i wiedzy, to również niezwykle miła osoba Polecam z całego serca!

Wojciech Czuchnowski, Gazeta Wyborcza

 

Z Sylwią Niedaszkowską pracowałem przy dwóch projektach książkowych. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i kreatywności. Pani Sylwia swoją pracę wykonuje zdecydowanie powyżej oczekiwań, ma świetne pomysły, wiele inwencji i – co bardzo ważne – dotrzymuje wszelkich terminów oraz potrafi improwizować. 
Zdecydowanie polecam współpracę z nią.