Jestem profesjonalnym grafikiem aktywnym zawodowo od 2005 roku. Moje doświadczenie obejmuje pracę w dużych wydawnictwach. Taki start okazał się dla mnie bardzo cenny. Od początku uczyłam się od najlepszych. Jednocześnie musiałam sprostać najwyższym standardom w tej pracy. To mocno ukształtowało nie tylko moje podejście zawodowe, ale również to, jak postrzegam grafikę. Jestem za tę naukę bardzo wdzięczna losowi. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma tyle szczęścia.

Lubię pracować nad szczegółami i patrzeć, jak powstaje z nich spójna i przemyślana kompozycja. Uwielbiam pracę koncepcyjną. Najlepiej od zera. Patrzeć na materiały, które właśnie dostałam i wyobrażać sobie, co mogę z nich zrobić – nawet po latach to wciąż dla mnie wielka frajda. Najbardziej cenię jasną, prostą i czystą formę, ale lubię również przemyślany i okiełznany chaos.
Jestem też filologiem. Ukończyłam studia na kierunku filologia słowiańska. Ku mojemu zdziwieniu czas pokazał, że ta dodatkowa kompetencja jest bardzo użyteczna w pracy grafika. Często z niej korzystam. Szczególnie,  gdy pracuję z tekstem. Coraz częściej się zdarza, że decyduję o dokonaniu korekty plików tekstowych, które dostałam od klienta. Upadająca kultura języka generuje taką potrzebę, a klienci są zawsze zadowoleni, gdy ktoś wyłapie błędy przed drukiem.
Kiedy podejmuję się jakiegoś projektu, staram się go zrealizować tak szybko, jak to jest możliwe. Angażuję się całkowicie i pracuję, dopóki nie skończę. W tym czasie inne moje aktywności schodzą na dalszy plan. Dlatego we współpracy z klientem doceniam precyzję, zdecydowanie i sumienność w przekazywaniu materiałów.